24.9 C
Ohrid
четврток, јуни 20, 2024
ПочетнаМакедонијаПоради вакви несовесни шофери гинат невини луѓе низ ''македонските патишта'', седнал на...

Поради вакви несовесни шофери гинат невини луѓе низ ”македонските патишта”, седнал на совозачкото седиште и ја оставил колата сама да вози…

Не помина долго време откако несовесните шофери се фалеа со нивните глупости на социјалната мрежа ТикТок.

Така извесен TikToker Од Македонија  денес прикачил видео на социјалната мрежа ТикТок како седнат на совозачкото седиште, пуштил гласна музика а неговите пријатели кои седат на задното седиште се воодушевени од овој потег како автомобилот управува сам додека тој пушта музика преку неговиот телефон. Не размислуваќи воопшто дека некој невин може да загине поради нивниот зголемен апетит да станат познати ТикТокери…

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Почина 25 годишен професионален војник синоќа во Скопје !!

Синоќа во Клиниката за анестезија, реанимација и интензивно лекување КАРИЛ почина професионалниот војник А.Ј. (25), соопшти Генералштабот на Армијата на Македонија. Војникот беше еден...

Неготинчанец ја запалил семејната куќа оти бил скаран со неговиот татко и мајка !!!

Дваесет и седумгодишен неготинчанец со иницијали М.А. доби кривична пријава од полицијата, откако предизвика пожар во домот на неговите родители, и покрај судската забрана...

Aлбански репрезентативец ги пцуеше Македонците и Србите по натпреварот против Хрватска

Албанија се спаси од пораз против Хрватска со гол во 95. минута (2-2), но натпреварот го одбележаа провокативни пораки од трибините, а уште поголем...

Луѓето над 40 години треба да работат само 3 дена во неделата

Истражување од 2016 година, објавено неодамна, открива дека од луѓето над 40 години може да се добијат најдобри резултати на работа ако тие работат...