8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Администрацијата во Македонија пресреќна: Државата им додели по 9.000 денари К-15.

Администрацијата во Македонија пресреќна: Државата им додели по 9.000 денари К-15.

Translate (Eng):[gtranslate]

Адиминистрацијата деновие се буди со 9.000 денари на сметка. Државата и исплаќа К-15
Повеќе од 20.000 службеници во јавната администрација деновиве добиваат по 9.000 денари на сметка односно на нив им се исплаќа популарното К-15…

РЕКЛАМА
- Реклами -