20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаСветВИДЕО: Хоас во Грција - „поход“ за лежалки во Ханиоти

ВИДЕО: Хоас во Грција – „поход“ за лежалки во Ханиоти

Хит видео се појави на социјалните мрежи каде се гледа како гости на туристичката атракција Ханиоти во Грција „се тепаат“ за лежалки. Поради големата заинтересираност за плажата, се случило „стампедо“ од луѓе кои трчаат со цел да најдат слободна лежалка покрај морето.

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мечка убила и изела овци во гостиварско село Равен

На бројот за итни случаи 112, синоќа регистрирана е пријава за напад од мечка врз овци во општина Гостивар, информираат денеска од Центарот за...

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...