ВИДЕО: Хоас во Грција – „поход“ за лежалки во Ханиоти

Хит видео се појави на социјалните мрежи каде се гледа како гости на туристичката атракција Ханиоти во Грција „се тепаат“ за лежалки. Поради големата заинтересираност за плажата, се случило „стампедо“ од луѓе кои трчаат со цел да најдат слободна лежалка покрај морето.

 

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here