11.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаЗабаваМарамчето со кое Меси ги избриша солзите и носот се продава за...

Марамчето со кое Меси ги избриша солзите и носот се продава за еден милион долари??!

СВЕТОТ ЗБЕСНА: Марамчето со кое Меси ги избриша солзите и носот се продава за еден милион долари..
Непознат продавач во објавата напишал дека, покрај солзите, шамичето содржи и „остатоци од носот на Аргентинецот“, и дека со помош на тоа, некој може да го клонира Меси.

Рекламата привлече голем интерес од љубителите на фудбалот ширум светот, а голем број корисници на интернет на шега ја коментираа објавата.
Некои корисници го прашаа сопственикот на рекламата дали има тоалетна хартија од тоалетот на новиот клуб Меси ПСЖ , каде што „што Аргентинецот сега го користи“.
denesen.mk

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Изјава на Советот за верски прашања на Нов Јужен Велс и на верски водачи

Изјава за медиуми Вторник, 16 април 2024 Местата за богослужба се места за мир и молитва. Луѓето кои се собираат таму не треба никогаш да се...

Владата заклучи: 24 април (среда) и 8 мај да бидат неработни денови за сите граѓани

На 16. седница, Владата заклучи 24 април 2024 година (среда) и 8 мај 2024 година (среда) да бидат неработни денови за сите граѓани на...

Да бидеме хумани! Апел за помош на Сашо Лазаровски кој по вторпат се бори со рак

Сашо Лазаровски има потреба од нашата помош. Битолчанецот, кој еднаш го победи ракот на белите дробови, сега повторно води тешка борба со оваа опака...

Таравари: Ќе гo забраниме коцкањето и брзите кредити, идната Влада ќе ги покрива долговите на граѓаните од брзи кредити“, рече Таравари

Претседателскиот кандидат Арбен Таравари денеска оствари важна посета на градот Струга, каде се разговараше за различни прашања во заедницата, почнувајќи од здравствените работници до...