Северина повторно на јахта, но овој пат само со двајца мажи..

Сите ги фалат нејзините нозе, но и друштвото од фотографијата…

Северина Којиќ вечерва настапува во Примоштен, а во градот заплови со луксузна јахта.

Популарната пејачка позираше со тимот на јахта, а на фотографијата е добро расположена.

Таа со својот изглед повторно ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а посебно ги пофалија нејзините витки нозе, но и дамата и разголените млади мажи кои и прават друштво.

– Запловуваме во Примоштен… Се гледаме вечерва на концертот. Дали имате некакви музички желби? – ги праша Севе фановите, кои брзо почнаа да одговараат под фотографијата.

Фотографијата им се допадна на повеќе од 22 илјади следбеници.

Курир

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here