22.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаЗабаваСеверина повторно на јахта, но овој пат само со двајца мажи..

Северина повторно на јахта, но овој пат само со двајца мажи..

Сите ги фалат нејзините нозе, но и друштвото од фотографијата…

Северина Којиќ вечерва настапува во Примоштен, а во градот заплови со луксузна јахта.

Популарната пејачка позираше со тимот на јахта, а на фотографијата е добро расположена.

Таа со својот изглед повторно ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а посебно ги пофалија нејзините витки нозе, но и дамата и разголените млади мажи кои и прават друштво.

– Запловуваме во Примоштен… Се гледаме вечерва на концертот. Дали имате некакви музички желби? – ги праша Севе фановите, кои брзо почнаа да одговараат под фотографијата.

Фотографијата им се допадна на повеќе од 22 илјади следбеници.

Курир

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...

Директор д-р Асен Шајн ја предаде должоста на новиот В.Д. Директор д-р Горан Маркоски, со желби за понатамошен успех и континуитет во работата.

Примопредавање на функцијата директор на ЈЗУ Општа болница Охрид Денеска во просториите на административната зграда при ЈЗУ Општа болница Охрид, во пријатна работна...