29.9 C
Ohrid
вторник, јуни 18, 2024
ПочетнаUncategorized @mk"Луд Балкан" : Јагне на ражен на плажа

“Луд Балкан” : Јагне на ражен на плажа

Видео на кое се гледа како непознат маж врти јагне на ражен покрај шокираните капачи на плажатан се појави на Инстаграм, на страницата „Сиот тој луд Балкан“ се појави видео кое наводно е снимено на плажата Јаз покрај Будва во Црна Гора, а кое се гледа

Дека не е шега се гледа од тоа што јагнето и раќенот се со фул опрема, јаглен, лопатка, па дури и акумулатор за вртење на раженот.

Претходно се појави фотографија од Хрватска на која се гледа како едно семејство поставува маса на плажа и сервира комплетен семеен ручек и уште една фотографија од хрватска плажа на која се гледа едно момче како вари качамак на среде плажа, најновата вест на оваа тема е од Црна Гора.

Видеото погледнете го тука.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе-Со такси тргнала да си оди, но не стигнала дома..

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе, која во неделата околу 15 часот тргнала да си оди дома, во...

Четири и пол часа траела операцијата на ПСС за извлекување на телата на сопружниците од Ресен кои загинаа во страотна сообраќајна незгода !

Четири и пол часа траела операцијата на Планинарската спасителна служба за извлекување на беживотните тела на сопружниците од Ресен кои со своето возило излетале...

Фондот пак го одби Леонид да му даде пари за лекување, објави Андоновски

Заменик-народниот правобранител, Јован Андоновски, објави дека Фондот за здравство одново донел решение со кое одбива да го плати лекувањето на Леонид Индов во Виена....

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов.

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов. Андов е роден во Кавадарци на 30 ноември...