5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Македонските фолкери ќе пејат за Северна Македонија

Македонските фолкери ќе пејат за Северна Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонските фолкери ќе пејат за Северна Македонија.
Голем спектакл се најавува за прославата по повод 30 години независност на Македонија, или по ново – Северна Македонија.
Погледнете ја помпезната најава за настанот тука.

РЕКЛАМА
- Реклами -