27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаМакедонијаНова интернет војна помеѓу Апасиев и Латас: Почнаа да се мешаат жени,...

Нова интернет војна помеѓу Апасиев и Латас: Почнаа да се мешаат жени, швалерки и што уште не….

Откако Драган Павловиќ Латас напиша анализа за политичките карактеристики на лидерот на Левица Димитар а Апасиев врати со инсинуации од приватноста на новинарот, доби соодветен одговор.
На одговорот на Апасиев дека Латас имал швалерка со која требало да одат во затвор но се договориле новинарот му одговори да внимава на сопругата.
Освен мешањето на приватен живот од страна на Латас во постот на Апасиев е спорно што новинарот е гонет од СЈО каде извесен период Апасиев беше советник на сега осудената Катица Јанева.

Извор:ExpresMk

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...