Патувал 2.500км за да ја изненади својата девојка: Ја затекна во прегратка на друг (ВИДЕО)

Романтичен маж од Кина научи на потешкиот начин дека врските на долги растојанија обично не завршуваат добро.

На видеото објавено на социјалните мрежи, можете да видите човек во костим на мечка како ѝ приоѓа на својата девојка во трговскиот центар.

Видеото откако е објавено стана вирало за многу краток време, а на него се гледа ја трга маската од мечка од главата и брзо заминува откако ја виде својата девојка во прегратките на друг маж.

Девојката брзо излезе од таа прегратка и трчаше по нејзиното момче во костим.

Разочараното момче поминал 2.500 километри за да ја изненади својата девојка на нејзиниот роденден.

Можете да видите дека таа се обидува да го прегрне, но тој не сака да се согласи со тоа по сѐ што видел.

Потоа повторно ја врати главата на мечката, најверојатно за да ги скрие солзите од таквото разочарување.https://youtu.be/PlGHlSVUFxshttps://youtu.be/PlGHlSVUFxs

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here