22.9 C
Ohrid
четврток, јули 18, 2024
ПочетнаЗабаваПатувал 2.500км за да ја изненади својата девојка: Ја затекна во прегратка...

Патувал 2.500км за да ја изненади својата девојка: Ја затекна во прегратка на друг (ВИДЕО)

Романтичен маж од Кина научи на потешкиот начин дека врските на долги растојанија обично не завршуваат добро.

На видеото објавено на социјалните мрежи, можете да видите човек во костим на мечка како ѝ приоѓа на својата девојка во трговскиот центар.

Видеото откако е објавено стана вирало за многу краток време, а на него се гледа ја трга маската од мечка од главата и брзо заминува откако ја виде својата девојка во прегратките на друг маж.

Девојката брзо излезе од таа прегратка и трчаше по нејзиното момче во костим.

Разочараното момче поминал 2.500 километри за да ја изненади својата девојка на нејзиниот роденден.

Можете да видите дека таа се обидува да го прегрне, но тој не сака да се согласи со тоа по сѐ што видел.

Потоа повторно ја врати главата на мечката, најверојатно за да ги скрие солзите од таквото разочарување.https://youtu.be/PlGHlSVUFxshttps://youtu.be/PlGHlSVUFxs

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...