19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваИма 25 години а сака да биде бебе, спие со цуцла и...

Има 25 години а сака да биде бебе, спие со цуцла и носи памперс !!!

Игра со играчки, пие млеко од шише, го цица палецот, па дури има и цуцла и ѕвечалка. Пејџи, девојка од САД, призна дека секое утро се буди со нарушување што професионално се нарекува парафилен инфантилизам.

Ова нарушување ги принудува луѓето како неа да влечат необичен фетиш – желба да живеат како бебе Приказната за 25-годишното бебе ја објави Daily Mail.
Се буди во лулка секое утро, менува пелени за себе, на кои троши и до 300 месечно
долари. Игра со играчки, пие млеко од шише, го цица палецот, па дури има и цуцла и штракалки..
Пејџ отвори свој канал на Ју Туб за да го документира нејзиниот необичен живот. Таа има 425 платени претплатници кои и помагаат финансиски да купи се што и е потребно за да го задоволи сопственото бизарни аспирации. Нејзината цел е да им помогне на луѓето како неа и таа вели дека сака да го надмине срамот што сите го чувствуваат кои страдаат од парафилен инфантилизам.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...