18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Овие двајца се заљубија на песната ”Машала”, па во коментари си разменуваат...

Овие двајца се заљубија на песната ”Машала”, па во коментари си разменуваат бројчиња и изразуваат љубов !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова го има само во Македонија:

Очигледно песната ”Машала” на Елена Јовческа ги спои Елвира и Енвер, па преку коментари си закажаа состанок за кафе, си разменаа броjчиња па ако даде Господ може и ќе се земат, па на свадбата ќе им пее Елена.. 😀

РЕКЛАМА
- Реклами -