19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваОвие двајца се заљубија на песната ”Машала”, па во коментари си разменуваат...

Овие двајца се заљубија на песната ”Машала”, па во коментари си разменуваат бројчиња и изразуваат љубов !!!

Ова го има само во Македонија:

Очигледно песната ”Машала” на Елена Јовческа ги спои Елвира и Енвер, па преку коментари си закажаа состанок за кафе, си разменаа броjчиња па ако даде Господ може и ќе се земат, па на свадбата ќе им пее Елена.. 😀

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...