18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Познат американски ТикТокер за прв пат во животот пробува Струмка. (Видео)

Познат американски ТикТокер за прв пат во животот пробува Струмка. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Извесен Даниел Тодоров побарал јавно во коментар кај овој познат ТикТокер како предизвик да проба Струмка, а човекот навистина се потрудил да најде и да купи од некаде, за да ја проба вака јавно.

РЕКЛАМА
- Реклами -