8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Вработен во УЈП снимен како спие на работното место

Вработен во УЈП снимен како спие на работното место

Translate (Eng):[gtranslate]

Вработен во Управата за јавни приходи денеска е снимен како спие на работното место, објави порталот Pacensure.com.

На видеото, кое до порталот го испратил читател, се гледа како службеникот задремал седејќи на работната маса.

РЕКЛАМА

Според објавата на порталот, службеникот спиел повеќе од дваесет минути, додека пред неговата канцеларија во архивата во генералната дирекција на УЈП, странки чекале да бидат услужени. Видео ТУКА

- Реклами -