5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Првата македонка прозборе за OnlyFans- Се соблекувам "гола" но ги бришам солзите...

Првата македонка прозборе за OnlyFans- Се соблекувам “гола” но ги бришам солзите со долари !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонката Теодора Мартиноска ексклузивно за Style.mk колку заработува и како се живее од популарната платформа Onlyfans. Оваа млада девојка со заводливи атрибути,на оваа платформа објавува фотки и видеа со експлицитна содржина, за која нејзините фанови мора да платат.

Од каде дозна и како се реши да бидеш дел од оваа популарна платформа?

-Имам 20 години,а за Онлифанс дознав лани, кога беше првиот карантин. Исто следев странски инфлуенсери кои работеа на оваа страна.

РЕКЛАМА

Како реагираат твоите блиски?

-Ова го гледам како сопствен бизнис, и секако моите најблиски ме подржаа во тоа. Без нивната подршка немаше да успеам.
Колку се заработува од Онлифанс?

-Би можела да кажам дека солидно заработувам, ова е индивидуална работа и не би сакала да зборувам за суми на пари. Со еден збор,солидно.

Како се снаоѓаш со негативните коментари?

-Многу лошо цело време ги бришам солзите со долари..
Што е OnlyFans- страница за возрасни позната по тоа што ја користат најчесто модели и инфлуенсери со тоа што ќе објават експлицитна содржина он нив односо се сликаат голи а истите тие слики за некој да ги види треба да се претплати на нивниот профил со тоа што ќе плати онолку колку што е одлучено од самиот сопственик на профилот.За повеќе детали,Тука

Извор:Style.mk

- Реклами -