19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаЗабаваПрвата македонка прозборе за OnlyFans- Се соблекувам "гола" но ги бришам солзите...

Првата македонка прозборе за OnlyFans- Се соблекувам “гола” но ги бришам солзите со долари !!

Македонката Теодора Мартиноска ексклузивно за Style.mk колку заработува и како се живее од популарната платформа Onlyfans. Оваа млада девојка со заводливи атрибути,на оваа платформа објавува фотки и видеа со експлицитна содржина, за која нејзините фанови мора да платат.

Од каде дозна и како се реши да бидеш дел од оваа популарна платформа?

-Имам 20 години,а за Онлифанс дознав лани, кога беше првиот карантин. Исто следев странски инфлуенсери кои работеа на оваа страна.

Како реагираат твоите блиски?

-Ова го гледам како сопствен бизнис, и секако моите најблиски ме подржаа во тоа. Без нивната подршка немаше да успеам.
Колку се заработува од Онлифанс?

-Би можела да кажам дека солидно заработувам, ова е индивидуална работа и не би сакала да зборувам за суми на пари. Со еден збор,солидно.

Како се снаоѓаш со негативните коментари?

-Многу лошо цело време ги бришам солзите со долари..
Што е OnlyFans- страница за возрасни позната по тоа што ја користат најчесто модели и инфлуенсери со тоа што ќе објават експлицитна содржина он нив односо се сликаат голи а истите тие слики за некој да ги види треба да се претплати на нивниот профил со тоа што ќе плати онолку колку што е одлучено од самиот сопственик на профилот.За повеќе детали,Тука

Извор:Style.mk

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...