20.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 24, 2024
ПочетнаМакедонијаХаос: Тепачка на сред улица во Кисела Вода

Хаос: Тепачка на сред улица во Кисела Вода

Хаос во Кисела вода. Физички пресметки, брутално нокаутирање жена. Видеото кое пристигна до редакцијата на Инфомакс е снимено попладнево, а по се изгледа како луѓето да го изгубиле паметот.

На видеото се гледа кавга помеѓу двајца возачи која завршува со физичка пресметка, а настрада и една постара госпоѓа.

Според сведоштвото на очевидци едниот возач му префрлил на другиот за престројување по што другиот излегува од кола и го напаѓа физички.

Во целата ситуација постара жена се обидува да ги paздвои по што лицето брутално ја нокаутира и продолжува физички да го напаѓа другиот возач.

Видеото погледнете го тука.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Прилепчанецот Сашо е новиот победик во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“

Со над 6.000 освоени смс-гласови, македонскиот натпреварувач Сашо Башески вечерва победи во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“. Талентираниот прилепчанец со месеци важеше за...

ЦУК: Во поплавена куќа во Јегуновце има заглавено семејство

Во поплавена куќа во општина Јегуновце, во с. Сиричино има заглавено семејство, информира Центарот за управување со кризи. Тетовската ТППЕ работи на нивно извлекување.

Донев до Костадиноска Стојческа: Јас и Охриѓани нема да ви простиме!

Пратеникот Сашо Донев од говорницата на Собранието ја потсети поранешната министерка за култура Бисера Костадиноска Стојческа за се што не направила за Охрид. ВИДЕО

Бебе во тешка состојба донесено во прилепската болница – починало на пат кон Скопје

На 22.06.2024 во 16.20 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во болницата во Прилеп во тешка здравствена состојба, од неговта мајка Ф.Ј.(34)...