8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Оваа македонска пејачка поскапа била од Јелена Карлеуша?!

Оваа македонска пејачка поскапа била од Јелена Карлеуша?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Даниела на Фејсбук ги покани сите на својот настап во еден скопски ресторан Камин Кама, а сопственикот на ресторанот музичарот Трајче Толевски, на Фејсбук ја тагна и напиша:

Дојдете во поголем број за да можам да ја платам. Поскапа од ЈК. Страш-но“.


Естрада Плус

РЕКЛАМА
- Реклами -