СЕ ПРЕВРТЕ ВОЗИЛО ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД

Возило марка „Мерцедес“ се преврте вечерва на улицата „Димитар Влахов“ во Охрид.

До овој момент нема потврдени информации за причините кои довеле до незгодата која се случи нешто пред 20:00 часот.

Од СВР Охрид најавуваат повеќе информации во текот на утрешниот ден.

Извор-ОхридПрес

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here