20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаМакедонијаНас повеќе не не интересира партија: За него секој човек е важен,...

Нас повеќе не не интересира партија: За него секој човек е важен, и сиромав и богат- Вака говорат жителите на општина Дебрца за градоначалникот Ногачески!!!

Жителите на општина Дебрца не паметат изминативе години дека добиле градоначалник како актуелниот Ногачески.
За него не се потребни зборови, тој има чиста душа, кога и да го побараме на телефон тој е тука за нас, ни носи пакети со храна, алишта, масло, шеќер. Тој е како наше дете, пред тоа имавме КРАДОНАЧАЛНИЦИ но не и градоначалници досега. Нас повеќе не не интересира политичка партија, ние си го сакаме Зоки, вака говорат жителите на општина Дебрца за овој човек.

Ногачески во изминативе 4 години со недоброј средби, недоброј различни приказни, убави и помалку убави нешта.

Бидејќи си вети дека СЕКОЈ Е ВАЖЕН.

И така беше и така ќе биде…
За повеќе фотографии: ТУКА

Продолжуваме. ЗАЕДНО ЗА ДЕБРЦА ‼

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...