5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Нас повеќе не не интересира партија: За него секој човек е важен,...

Нас повеќе не не интересира партија: За него секој човек е важен, и сиромав и богат- Вака говорат жителите на општина Дебрца за градоначалникот Ногачески!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Жителите на општина Дебрца не паметат изминативе години дека добиле градоначалник како актуелниот Ногачески.
За него не се потребни зборови, тој има чиста душа, кога и да го побараме на телефон тој е тука за нас, ни носи пакети со храна, алишта, масло, шеќер. Тој е како наше дете, пред тоа имавме КРАДОНАЧАЛНИЦИ но не и градоначалници досега. Нас повеќе не не интересира политичка партија, ние си го сакаме Зоки, вака говорат жителите на општина Дебрца за овој човек.

Ногачески во изминативе 4 години со недоброј средби, недоброј различни приказни, убави и помалку убави нешта.

Бидејќи си вети дека СЕКОЈ Е ВАЖЕН.

РЕКЛАМА

И така беше и така ќе биде…
За повеќе фотографии: ТУКА

Продолжуваме. ЗАЕДНО ЗА ДЕБРЦА ‼

- Реклами -