5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Директор од ДУИ: Редовен сум на работа, само денес излегов за партиска...

Директор од ДУИ: Редовен сум на работа, само денес излегов за партиска кампања!

Translate (Eng):[gtranslate]

Заменик директорот на затворот во Идризово и кадар на ДУИ, денеска наместо на своето работно место отишол на терен со неговата партија во кампања.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -