23.9 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаМакедонијаВидео: Советничка го "јава" градоначалникот на Бања Лука

Видео: Советничка го “јава” градоначалникот на Бања Лука

Скандалозно видео се појави на интернет, каде се гледа како советничка буквално го “јава” градоначалникот на Бања Лука.
Видеото погледнете го тука.

После ова видео, градоначалникот се огласи. Тој тврди дека видеото било снимено пред три години и не во градоначалничкиот кабинет.

https://www.instagram.com/p/CUSVLObgu4I/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8bc29e3f-978e-4829-846d-c42eb1457a44&ig_mid=5AA930A8-B7A8-490C-AB9C-EFFFEC078523

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мечка убила и изела овци во гостиварско село Равен

На бројот за итни случаи 112, синоќа регистрирана е пријава за напад од мечка врз овци во општина Гостивар, информираат денеска од Центарот за...

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...