8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Видео: Советничка го "јава" градоначалникот на Бања Лука

Видео: Советничка го “јава” градоначалникот на Бања Лука

Translate (Eng):[gtranslate]

Скандалозно видео се појави на интернет, каде се гледа како советничка буквално го “јава” градоначалникот на Бања Лука.
Видеото погледнете го тука.

После ова видео, градоначалникот се огласи. Тој тврди дека видеото било снимено пред три години и не во градоначалничкиот кабинет.

https://www.instagram.com/p/CUSVLObgu4I/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8bc29e3f-978e-4829-846d-c42eb1457a44&ig_mid=5AA930A8-B7A8-490C-AB9C-EFFFEC078523

РЕКЛАМА
- Реклами -