21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаМакедонијаТони Михајловски доби поддршка за градоначалник и од Порноглумецот Карло Бос.

Тони Михајловски доби поддршка за градоначалник и од Порноглумецот Карло Бос.

Македонскиот порноглумец, Гоце Гиновски, познат како Карло Бос, ќе го поддржи Тони
Михајловски за градоначалник на Куманово. Гоце објави слика со Тони, кој е кандидат за
градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ, и вели дека е тука за колегата глумец.
„Глумци смо двоица, али друг жанр. Гласам за њега“, напиша Гиновски на кумановски
дијалект.
Карло Бос до 2002 година живееше во Куманово. Потоа се пресели во Италија, каде што
десетина години снимаше порно филмови. Во 2013 година повторно си дојде во
Македонија.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...