19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваВидео од кое ќе ви потечат солзи: Имитатор зборува како Стојанче Ангелов...

Видео од кое ќе ви потечат солзи: Имитатор зборува како Стојанче Ангелов !!!

Во утринската програма на ТелмаТВ гостуваше директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов.

Но, од телевизијата одлучија на еден интересен начин да го најават неговото госување.

Ангажираа имитатор, кој може да се каже дека одлично го имитираше, а вистинскиот Ангелов им порача ако сакаат да проверат дали во студиото го имаат вистинскиот Стојанче нека му дадат керамиди да ги крши со глава. Видео Тука

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...