29.9 C
Ohrid
вторник, јуни 18, 2024
ПочетнаМакедонијаКондовски: Постојано сум на терен, ги знам проблемите, а нашата програма нуди...

Кондовски: Постојано сум на терен, ги знам проблемите, а нашата програма нуди најдобри решенија!

Моето место е меѓу граѓаните!
Како кандидат и иден градоначалник на Битола вечерва од врата на врата, во директна комуникација со вас граѓаните излегов лично да ја промовирам победничката изборна програма!
Постојано сум на терен, ги знам проблемите, а нашата програма нуди најдобри решенија!
СДСМ го има #најдоброто за Битола!

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Четири и пол часа траела операцијата на ПСС за извлекување на телата на сопружниците од Ресен кои загинаа во страотна сообраќајна незгода !

Четири и пол часа траела операцијата на Планинарската спасителна служба за извлекување на беживотните тела на сопружниците од Ресен кои со своето возило излетале...

Фондот пак го одби Леонид да му даде пари за лекување, објави Андоновски

Заменик-народниот правобранител, Јован Андоновски, објави дека Фондот за здравство одново донел решение со кое одбива да го плати лекувањето на Леонид Индов во Виена....

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов.

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов. Андов е роден во Кавадарци на 30 ноември...

Вработена во скопска игротека избркала дете болно од церебрална парализа

МАКЕДОНИЈА Вработена во скопска игротека избркала дете болно од церебрална парализа, обвинета за дискриминација Автор: Деск 4NEWS.MK 18/06/2024 11:47 Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) утврдила дека...