29.9 C
Ohrid
вторник, јуни 18, 2024
ПочетнаМакедонијаОхриѓани гласно зборуваат и порачуваат дека се за промени и проекти, а...

Охриѓани гласно зборуваат и порачуваат дека се за промени и проекти, а резултат на тоа има да биде победа на 17 октомври, изјави Пецаков.

Охриѓани гласно зборуваат и порачуваат дека се за промени и проекти, а резултат на тоа има да биде победа на 17 октомври и создавање светла иднина за сите.

За населба Билјанини извори гарантираме:
✔️Асфалтирање на улиците во населбата
✔️ Изградба и реконструкција на детски современи игралишта
✔️ Реализација на идеите од жителите со цел решавање на проблемите.
#Заокружи7

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе-Со такси тргнала да си оди, но не стигнала дома..

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе, која во неделата околу 15 часот тргнала да си оди дома, во...

Четири и пол часа траела операцијата на ПСС за извлекување на телата на сопружниците од Ресен кои загинаа во страотна сообраќајна незгода !

Четири и пол часа траела операцијата на Планинарската спасителна служба за извлекување на беживотните тела на сопружниците од Ресен кои со своето возило излетале...

Фондот пак го одби Леонид да му даде пари за лекување, објави Андоновски

Заменик-народниот правобранител, Јован Андоновски, објави дека Фондот за здравство одново донел решение со кое одбива да го плати лекувањето на Леонид Индов во Виена....

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов.

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов. Андов е роден во Кавадарци на 30 ноември...