1.8 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Млад човек се обидел да се самозапали поради закани од градоначалничката на...

Млад човек се обидел да се самозапали поради закани од градоначалничката на Могила. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Млад човек од општина Могила денес се обидел да си го одземе животот палејќи се со бензин. Како што објаснува неговиот брат, во вознемирувачкото видео, момчето се обидело да се самозапали поради закани кои ги добивал од градоначалничката на Могила.

Човекот кој се обидел да се самоубие е татко на две мали дечиња.

News 1

РЕКЛАМА