3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Забава Мајтапењето продолжува: „Донесоа прво НАТО, па попис, па ВМРО“

Мајтапењето продолжува: „Донесоа прво НАТО, па попис, па ВМРО“

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи има низа од реакции по првиот круг на локалните избори, а каде ВМРО-ДПМНЕ направи пресврт во повеќе општини во однос на СДСМ.

РЕКЛАМА