-2.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Македонија Апасиев на мака, на сред пат му се расипа АЛФАТА.

Апасиев на мака, на сред пат му се расипа АЛФАТА.

Translate (Eng):[gtranslate]

Претседателот на Левица Димитар Апасиев се пошегува на социјалните мрежи. Тој стави слика на која се гледа како менува гума на кола и напиша дека бил тежок фраерскиот живот, па под текстот со хаштаг обележа “АлфаМажјаци”

РЕКЛАМА