8.6 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваБившиот сопруг на Тања Савиќ: Градоначалникот и ги бакнува усните на мојата...

Бившиот сопруг на Тања Савиќ: Градоначалникот и ги бакнува усните на мојата жена, ама јас на тие усни оставав остатоци кога водевме љубов !!

Душан Јованчевиќ му се закани на градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, новото момче на неговата се’ уште законска сопруга Тања Савиќ.

Сопругот на пејачката, кој живее во Австралија, е револтиран поради нејзините изјави во медиумите дека е среќна и заљубена, но и шпекулациите дека по разводот има сериозни планови со младиот политичар од Република Српска.

Јованчевиќ не крие дека не му се допаѓа тоа што неговата сопруга стапила во друга врска и покрај тоа што не живеат заедно повеќе од година и половина, а политичарот јавно го предупредува да се држи подалеку од Тања.

Прашајте го Станивуковиќ следново: Кога ја бакнува мојата сопруга, дали нејзините усни имаат сладок или горчлив вкус? Секој пат кога двајцата водевме љубов, јас …… во нејзината уста. Сега тој човек може само да ги јаде само моите остатоци. Ова е моето прво и единствено предупредување до него. Тања и понатаму легално ми е сопруга. Не би сакал ништо случајно да му се случи. Само запомнете каде живеете, во Србија се’ може да се случи. Неговите родители мора да се гордеат со својот син и неговиот избор на девојка, која се’ уште е во брак“ – се закани Душан од Голд Кост.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...