2.8 C
Ohrid
понеделник, декември 11, 2023
ПочетнаСветГо нарекуваат Роналдо или Порналдо - спиел со повеќе пд 8000 жени

Го нарекуваат Роналдо или Порналдо – спиел со повеќе пд 8000 жени

„Има 70 мажи, а повеќе од 10.000 жени во бизнисот, ние сме загрозен вид“ – вели јапонскиот порно-глумец Кен Шимизу. Тој го привлече вниманието од јавноста кога објави дека спиел со повеќе од 8.000 жени. За бизнисот, тој коментираше дека има повеќе живи бенгалски тигри во светот отколку порноглумци во Јапонија.

Сега веќе 40-годишниот порно актер е именуван како Кристијано Роналдо заради неговите способности во сексот, или Порналдо – вели дека спиел со повеќе од 8000 жени.

Сепак, тој се пожали дека едноставно нема доволно порно во Јапонија.

„Ние сме загрозен вид. Има околу 70 мажи а повеќе од 10 000 женски актерки во бизнисот“, рече тој во интервју за АФП, додавајќи дека 4000 нови порно филмови се прават во Јапонија секој месец.

Тој исто така вели дека не секој може да ја заврши работата затоа што бара физичка подготвеност. Исто така, постојат некои услови што мора да се исполнат, како што се должината на пенисот, издржливоста. Шимизу откри и дека отсекогаш сакал секс и дека правењето порно за него е работа од соништата.

„Знаев дека имам фетиши и знаев дека има само едно место каде можам да уживам во нив. Без оптоварување, без пресуда, плус заработка на пари“, додаде тој.

Тој има направено 7500 филмови и само одбил една сцена во текот на неговата кариера. Тој не сакаше да има секс со актерката откако таа снимаше секс сцена со куче.

Извор: Машки магазин

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Телма на местото на злосторството – За првпат објавено местото каде Вања била закопана

Јавноста се уште не се смирува со реакции по смрта на Вања и Панче кои претходно беа киднапирани. За првпат Телма ТВ успеа да дојде...

Јован Митрески,новиот претседател на Сообрание?

Извори од вледејачката СДСМ брифираат дека претседателот на партијата Димитар Ковачевски, за во недела закажал состанок на раководството на СДСМ. Неофицијално се дознава дека на...

Вмро Дпмне веднаш го разреши претседателот на месниот комитет во Охридско, откако истит бил фатен од страна на полициските службеници како конзумира дрога.

Лицето А.Т по пријавата од МВР за поседување на наркотични средства е веднаш разрешен од местото претседател на месниот комитет во Охридско соопштуваат од...

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...