1.7 C
Ohrid
четврток, јануари 20, 2022
Почетна Македонија Утрово на Пониква падна првиот снег во Македонија.

Утрово на Пониква падна првиот снег во Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

На Фејсбук страната Туризам во Македонија, Ѓорѓе Камов ги сподели овие преубави бајковите фотографии од нашиот источен бисер Пониква. Како што можете да забележите на планината веќе падна првиот снег кој многумина го очекуваа.

РЕКЛАМА