16.9 C
Ohrid
понеделник, мај 20, 2024
ПочетнаЗабава„Жена од султана“ има чудна навика- Не сака да носи долна облека?!...

„Жена од султана“ има чудна навика- Не сака да носи долна облека?! (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „ Жена од султана“, предизвика вистинска возбуда со една од своите објави на нејзиниот Инстаграм.

Имено, Тијана носи долг портокалов фустан, кој совршено ја следи нејзината линија на телото, а поради ултра подлабокиот шлиц и отворот на половината, вилиците на многумина им останаа подзинати. Пејачката ги остави во дилема и прашалници, дали под фустанот воопшто носи гаќички?

Пејачката се облече вака со цел да сними шоу, не ни замислувајќи какво лудило и коментари ќе предизвика со стајлингот. Патем, обожавателите ги стави во дилема, дали „Жена од султана“ има чудна навика, да не носи долна облека?

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...