Скопјанка силувана од другар на поранешниот дечко

Вчера скопјанка пријавила дека на подрачјето на Кисела Вода била силувана од пријател на бившото момче. Како што соопштува МВР:

„На 03.12.2021 во 18.00 часот К.Н.(21) од Скопје пријавила дека на подрачјето на Кисела Вода ѝ била извршена обљуба од Д.Ѓ., кој бил пријател на нејзиното поранешно момче.

Се работи на целосно расчистување на случајот“, велат од МВР.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here