Не поминаа десет дена, а утрово повторно се преврте камион кај охридскиот Аеродром со тетовски регистарски ознаки !!

Несреќата се случи денеска околу 10 часот, кога камион со македонски регистерски таблички се превртело од засега непознати причини, повреден е само возачот на камионот.

Фото OhridVest

Во текот на денот се очекуваат повеќе детали за причините , моментално СВР Охрид врши увид на настанот.

Фотографијата од сообраќајната незгода пред 10 дена..

Пишува:OhridVest

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here