4.4 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабава(Видео) Маж и жена ги исфрлија децата од автомобил за да имаат...

(Видео) Маж и жена ги исфрлија децата од автомобил за да имаат секс, а тие кутри ѕиркаат низ прозор.

Скандалозната снимка од родителите кои ги исфрлаат децата од автомобилот за да имаат секс, ја запрепасти јавноста. Скандалозната снимка од родителите кои ги исфрлаат децата од автомобилот за да имаат секс, ја запрепасти јавноста. Инцидентот се случил во паркот Переира Ираола во Буенос Аирес, јавуваат локалните медиуми.

Сцената ја снимил случаен минувач кој се нашол на лице место, а откако го објавил видеото на социјалните мрежи, се случила лавина од негативни коментари и револт.

– Денеска во паркот Переира бев сведок на оваа ужасна сцена. Јасно е дека имаат секс во кола, а децата ги исфрлиле од возилото и ги оставиле да врескаат покрај прозорецот – напишал човекот што го објавил видеото, а го пренесува Телевизија A24.com.

Засега не е познато дали двојката која имаше секс се родители на децата или родител е само еден од двајцата во автомобилот.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Таткото на Вања тврди дека не се познава ниту со Палчо, ниту со другите тројца осомничени

Притворениците и затворениците од Шутка се згрозени од двојното убиство. Тројца од четворицата осомничени кои се во истиот затвор, признаа вина. Тие пред обвинител...

Исчезнатата 22-годишна девојка се вратила во домот !!!

МВР попладнево соопшти дека се вратила дома девојката (22) која беше пријавена дека се одалечила од домот.

Од МВР демантираат: Скопјанецот не напаѓал случајни минувачи, го нападал неговиот познаник !!

ДЕМАНТ: СВР Скопје го расчисти инцидентот во врска со споделено видео по портали за маж кој наводно агресивно се однесувал кон случајни минувачи -...

Се трага по 22-годишна девојка, таткото пријавил во полиција дека ја нема.

Денеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје. Се преземаат...