Мијалков го прослави ослободувањето во кафеана?!

Ексдиректорот на УБК Сашо Мијалков, кој денеска со одлука на Апелациониот суд
беше ослободен од повеќемесечниот притвор, одлучил малку да прослави, па
вечерва се појави негова фотографија од кафеана. Според „Репортер“ тој бил во
еден скопски локал, заедно со сопругата и една пријателка која на социјалните
мрежи порача дека „Лојалноста е многу важна“.

Според извори на „Репортер“ Мијалков сепак кратко останал во локалот по што си
заминал дома.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here