19.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаЗабаваКарлеуша го исполни ветеното: Нејзиниот новогодишен настап изгледаше светски. (Видео)

Карлеуша го исполни ветеното: Нејзиниот новогодишен настап изгледаше светски. (Видео)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша вети дека ќе направи невиден спектакл за дочекот на Новата 2022 година пред Собранието, а сега тоа ветување го исполни.

Имено, ЈК и овој пат приреди вистинско „лудило“, а како и досега така и овојпат се трудеше нејзиниот настап да изгледа светски.

Јелена уште еднаш ги остави без здив сите со својот стајлинг, а за сцената избра проѕирен бел фустан во кој изгледаше како снежна кралица.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Загина пешак во Прилеп, малолетник удрил со мотоцикл во него

На 28.05.2024 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Тризла“ во Прилеп, мотоцикл „хамачи” без регистарски ознаки, управуван од малолетник од Прилеп, удрил во...

Дамјан Марковски од Скопје тргна пеш на поклонение до Манастирот Острог

Во чест на Св. Василие Острошки, Дамјан Марковски го започна својот предизвик и тргна пеш од Скопје до Острог. Оваа иницијатива ја објави фондацијата „Марко...

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...