Запросување на Ендуро начин во Македонија- Бранкица го кажа судбоносното ДА. (ВИДЕО)

Ја испраќаме старата и влегуваме во нова година. Желбите на сите се здравје и среќа, секако и многу љубов. Една крајно симпатична љубовна приказна во новата година ни доаѓа од Делчево.

Како што објави порталот Делчево365.мк, во овој град се случи веројатно најинтересното запросување во новата 2022 година, а главните актери се Виктор и Бранкица.

нека бидат среќни и вечни!!!

Видео тука👇
https://fb.watch/ahhN8dKlWc/

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here