11.7 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаЗабаваЗнае таа како до лесни пари: Теа Таировиќ на настап во диско...

Знае таа како до лесни пари: Теа Таировиќ на настап во диско полугола. (Видео)

Теа Таировиќ важи за една од најатрактивните пејачки на балканската естрада а во јавноста е позната по провокативните изданија…

Откако се појави и видео клипот како Таировќ орално го задоволува нејзиното момче нејзината цена за еден настап скокна и за 300%.

Теа се почесто го покажува нејзиното прекрссно тело, како на социјалните мрежи така и на нејзините настапи.

Тировиќ за новогодишните настапи имаше полни раце работа, а богами и бакшиш. Таа на синоќнешниот настап се појави буквално гола…

Во преден план беа истакнати нејзините голи гради, а пак шлицот на нејзиниот фустан толку многу отворен со цел машката публика  да ужива  нејзините црвени танга гаќички- Па нели црвеното носи среќа и пари?!

Барем така  викаат..


Во продолжение погледнете го нејзиниот настап:

https://twitter.com/VikoInspektor/status/1477803461530038272?t=XZZGfsv8LF4a44dgPIsjCA&s=19

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...