Знае таа како до лесни пари: Теа Таировиќ на настап во диско полугола. (Видео)

Теа Таировиќ важи за една од најатрактивните пејачки на балканската естрада а во јавноста е позната по провокативните изданија…

Откако се појави и видео клипот како Таировќ орално го задоволува нејзиното момче нејзината цена за еден настап скокна и за 300%.

Теа се почесто го покажува нејзиното прекрссно тело, како на социјалните мрежи така и на нејзините настапи.

Тировиќ за новогодишните настапи имаше полни раце работа, а богами и бакшиш. Таа на синоќнешниот настап се појави буквално гола…

Во преден план беа истакнати нејзините голи гради, а пак шлицот на нејзиниот фустан толку многу отворен со цел машката публика  да ужива  нејзините црвени танга гаќички- Па нели црвеното носи среќа и пари?!

Барем така  викаат..


Во продолжение погледнете го нејзиниот настап:

https://twitter.com/VikoInspektor/status/1477803461530038272?t=XZZGfsv8LF4a44dgPIsjCA&s=19

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here