Димитров: Ми падна паричето, мислете му ја“

Вицепремиерот за евроинтеграции во заминување, Никола Димитров, вечерва на својата страница на Фејсбук напиша дека му паднало паричката за Василица….

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here