0.9 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Димитров: Ми падна паричето, мислете му ја“

Димитров: Ми падна паричето, мислете му ја“

Translate (Eng):[gtranslate]

Вицепремиерот за евроинтеграции во заминување, Никола Димитров, вечерва на својата страница на Фејсбук напиша дека му паднало паричката за Василица….

РЕКЛАМА