4.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаЗабаваИма и поинтересни тетоважи од онаа со Никола Груевски

Има и поинтересни тетоважи од онаа со Никола Груевски

Често се случува луѓето да се решат да истетовираат портрет на своето дете или пак на некој од родителите. Често се случува да ги стават и нивните имиња.

На пример Бекам ги има истетовирано имињата на своите деца на стомакот. Но денешната фотка која направи вистински метеж на Интернет и на која под крст е напишано името на премиерот Никола Груевски стана вистински хит. Ноне е динствена чудна тетоважа. Оваа девојка, на рамото ставила портрет, од никој друг туку од Аца Лукас.
Нема информации, колкумина ја имаат истетовирано Цеца или пак Лепа Брена, но ако најдете некоја фотка, споделете ја со нас, за да може да се насмеат сите читатели.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...