12 C
Ohrid
четврток, мај 23, 2024
ПочетнаЗабаваВидео Ќерката на Силвија-Јана Стојановска: Имав секс на балкон а соседите цело...

Видео Ќерката на Силвија-Јана Стојановска: Имав секс на балкон а соседите цело време ме гледаа како водам љубов.

Јана Стојаноска е ќерката на Силвија Стојаноска актерката која е осудена на 3,5 години затворска казна.
Таа неодамна во едно интервју откри интересни детали од нејзиниот живот: ситниците ја прават среќна, се плаши од разделби и доколку би ја имала власта во свои раце на еден ден, би забранила возила. Но, актерката го привлече вниманието на јавноста со искрените одговори за љубовта и сексот. Таа смета дека неверствата можат да ја стабилизираат врска, го поддржува сексот за една вечер, но откри и една своја секс авантура.
На прашањето кое е најчудното место на кое имала секс, Јана одговори:

“Имаше една куќа на Водно, беше во процес на градење. Беше многу романтично затоа што немаше покрив и се гледаа ѕвездите. Имаше некои соседи кои што нѐ гледаа”, изјави Стојановска низ смеа.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Околу 400 матуранти од средните училишта во Охрид беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Околу 400 матуранти од средните училишта во градов беа дел од манифестацијата „Матурска парада“ што денес точно напладне се одржа на плоштадот „Св. Климент...

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола Требеништа

Вечерва успешно заврши турнирот во мал фудбал ,,Св. Никола 2024-Тррбеништа”! Победник на овој турнир е екипата на Мирани Аг која што во финалето беше...

Жена си е жена: Давкова ги отворила сите прозорци во Вила Водно за да луфтира, истите претходно биле затворени ради безбедносни причини !!!

Новата претседателка веднаш направила „генералка“ на Вила Водно. Меѓу првите работи кои ги направила, ги отворила сите прозорци на Вилата за да влезе чист...

Ковачевски се повлече од претседателската функција на СДСМ

Димитар Ковачевски на денешната седница на партискиот Извршен одбор официјално го потврдил повлекувањето од функцијата претседател на СДСМ и побарал свикување конгрес и организирање...