16.9 C
Ohrid
вторник, мај 28, 2024
ПочетнаЗабаваСе породи пејачката Маја Беровиќ, на детето му даде име на животно...

Се породи пејачката Маја Беровиќ, на детето му даде име на животно…

Пејачката Маја Беровиќ на свет донесе машко дете.

Маја заедно со својот сопруг Ален, на својот син му го дадоа името Лав.

Сите беа среќни за бебето во нејзината фамилија.

Имено, Маја неодамна откри зошто баш сега посака да стане мајка.

-Градев кариера, да се посветев на мајчинството немаше да го постигнам тоа што денес го постигнав. Генерално го остварив тоа што го посакав во животот. Пред неколку дена објавивме видео од концертот во „Арена“. Сега се разбуди желбата да го имам тоа нешто што во моментов е дел од мене,

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силјановска Давкова: На венецот сакав да пишува РС Македонија, но немаше место

Претседателката Гордана Силјановска Давкова објасни зошто на венецот што го положи на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија во Рим, не го...

Змија во мензата во студентскиот дом „Стив Наумов“

Директорот на Државниот студентски дом Скопје (ДСД Скопје), Виктор Велевски за Мета.мк потврди дека змијата влегла во студентската менза и дека институцијата е запознаена...

Гром удрил во авионот на македонските одбојкари

Враќањето на македонските одбојкари кои учествуваа на турнир од Европската златна лига во Белгија е пролонгирано, бидејќи вчера гром удрил во авионот за време...

Арбен Таравари ќе биде министер за здравство

Актуелниот градоначалник на општина Гостивар Арбен Таравари ќе биде идниот министер за здравство во Владата предводена од ВМРО-ДПМНЕ, дознава ТВ21. Таравари, воедно беше и претседателски...