Вил Смит му залепи шлаканица на Крис Рок: Не ја спомнувај жена ми со твојата еб**а уста!

Комичарот Крис Рок, кој беше еден од доделувачите на годинашните „Оскари“, со својот хумор ја навреди глумицата Џејда Пинкет-Смит и нејзиниот сопруг Вил Смит. Тој пак, веднаш потоа отиде до сцената и му удри шлаканица на својот колега.

– Не ја спомнувај жена ми со твојата еб**а уста!, извика Смит.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here