15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Констракта на Европа и покажа како се молзе крава.

Констракта на Европа и покажа како се молзе крава.

Translate (Eng):[gtranslate]

Јутјуб каналот Eurovision.tv објави целосна епизода со чудни прашања на кои одговорија овогодинешните претставници како дел од серијалот „66 прашања“.

Секој претставник влечеше прашање, а потоа одговараше. Андреа извлече прашање дали имала паранормално искуство, на што одговори потврдо и како што рече тоа се случило додека гледала хорор филм со друштво пред неколку години.

Но најсмешно прашање изгледа го извлече Констракта, а тоа е дали таа некогаш молзела крава.

„Да, кога бев дете, имав десет години. Молзев крава двапати и тоа е многу чудно искуство. Треба да имаш техника, треба да влечеш на вистински начин во вистинската насока”, рече Констракта. смеејќи се на средина од реченицата додека демонстрираше како се молзе крава.