Македонката Андријана во финалето на Ѕвездите од Гранд, настапи без гаќички…

Вечера се одржа финалето на популарното натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

Меѓу финалистите беше и македонката Андријана Петрушовска, која ја отпеа песната „Танго“, а покрај вокалните способности, нејзиниот стајлинг предизвика големо внимание.

Петрушовска за финалето избра долг црвен фустан со длабок шлиц, а можеше да се забележи дека под него не носи долна облека, што предизвика многу коментари.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here