18.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
ПочетнаМакедонијаИгор Југ: Ќе ви ја донесам еден ден ќерка ми во Собрание...

Игор Југ: Ќе ви ја донесам еден ден ќерка ми во Собрание да и објасните зошто порасна без татко!

Уставобранителот Игор Југ на социјалните мрежи сподели видео од својата ќерка која го бара својот татко.
Тој посочи дека еден кога ќе излезе од затвор ќе ја донесе во Собрание политичарите да и објаснат зошто пораснала без татко.

Еден ден кога ќе излезам, ќе ви ја доведам оваа мала Хрватица во Собрание, да и објасните зошто се роди и израсна без татко!!! Во Бога не верувате, ама барем во карма верувајте!!!

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Левица: Тежок криминал во „Кромберг и Шуберт”- Врз грбот на работниците

​​​​Неколку дена во фабриката „Кромберг и Шуберт” е присутна финансиска полиција поради сомневање за проневера на милионски суми. Криминалниот ланец помеѓу управата во најпрофитабилниот...

На 26-07 во петок, свечено отварања на eтно Ресторанот и вила Бате Боле во село Лешани !!

Во срцето на општина Дебрца, поточно во село Лешани во петок на 26 јули во 19:00 часот  се отвора етно ресторан Бате Боле. Побегнете...

Чавков, Јане Ченто и други осудени за 27-ми април излегуваат од затвор на 30 дена

Осуденици за случајот 27 април се повикале на Членот 225 од Законот за извршување на санкциите, чиишто измени беа изгласани кон крајот на месец...

Директор д-р Асен Шајн ја предаде должоста на новиот В.Д. Директор д-р Горан Маркоски, со желби за понатамошен успех и континуитет во работата.

Примопредавање на функцијата директор на ЈЗУ Општа болница Охрид Денеска во просториите на административната зграда при ЈЗУ Општа болница Охрид, во пријатна работна...