Скопјанката Моника се соблече гола: Политичарите во Македонија може само вака да го видат моето згодно тело и во сон !!!

Скопјанката Моника Јовановска, која беше дел од српското реално шоу „Задруга 5“ преку својот профил на Инстаграм се закани дека ќе ги објави политичари кои ѝ праќаат пораки со разни понуди за една вечер.

Таа вели дека политичарите си мислат дека се многу паметни и дека со пари можат да купат се, па ѝ нудат пари, автомобили, градови за да имаат секс со неа… но тие се само еден голем срам !!!

Моника деновиве се појави во новиот спот на Џокер гола како од мајка родена….

Моника за Шило Магазин ексклузивно открива: Се соблеков гола во спотот со цел политичарите што сакаа да имаа секс со мене за една вечер, после овој спот може слободно и рачно да си завршат работа,… а мене ни во сон нема да ме добијат !!!!

No description available.

No description available.

 

Моника открива освен политичарите секојдневно добива разни понуди за една вечер и од обичните граѓани кои истите тие преку лажни профили ме навредуваат со пцовки и погрди зборови кога ќе сватат дека Моника не е лесно девојче и покрај што сакам да го покажам моето згодно тело.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here