18.9 C
Ohrid
вторник, мај 28, 2024
ПочетнаЗабаваДодека нашата водителка Спенџарска меша во танга со другарките….. ѝ влезе нешто...

Додека нашата водителка Спенџарска меша во танга со другарките….. ѝ влезе нешто во окото

Познатата водителка Јелена Спенџарска ги користи последните денови од летото и тоа во вистинска смисла на зборот.

Таа викендов уживаше на плажите кај нашиот јужен сосед, а се разбира и овојпат таа сподели неколку фотки и снимки од таму.

Имено, популарната Спенџарска на своето „стори“ на Инстаграм објави две-три видеа на кои може да се види како се забавува. Таа на снимките не е сама, друштво и прават две нејзини пријателки, но она што прво „паѓа“ во очи се нејзините секси-бикини.

Имено, Јелена на себе носи црна проѕирна наметка, додека под неа се гледаат  бикините…

Погледнете:

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силјановска Давкова: На венецот сакав да пишува РС Македонија, но немаше место

Претседателката Гордана Силјановска Давкова објасни зошто на венецот што го положи на гробот на сесловенските просветители, браќата Кирил и Методија во Рим, не го...

Змија во мензата во студентскиот дом „Стив Наумов“

Директорот на Државниот студентски дом Скопје (ДСД Скопје), Виктор Велевски за Мета.мк потврди дека змијата влегла во студентската менза и дека институцијата е запознаена...

Гром удрил во авионот на македонските одбојкари

Враќањето на македонските одбојкари кои учествуваа на турнир од Европската златна лига во Белгија е пролонгирано, бидејќи вчера гром удрил во авионот за време...

Арбен Таравари ќе биде министер за здравство

Актуелниот градоначалник на општина Гостивар Арбен Таравари ќе биде идниот министер за здравство во Владата предводена од ВМРО-ДПМНЕ, дознава ТВ21. Таравари, воедно беше и претседателски...