9.9 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонијаСкопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци: Семејството замолува доколку некој го...

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци: Семејството замолува доколку некој го забележи да пријави

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан Михтар, информираат членовите на семејството кои ги замолуваат сите граѓани доколку некој го забележи Аднан да пријави во најблиската полициска станица или на телефонскиот број 070/922-722.

Аднан последен пат е виден на 08.09.2022 година во Бутел, а пријавен за исчезнат е на 16.09.2022 година.

Во продолжение фотографии од Аднан, ве замолуваме доколку некој го забележи да пријави во полициска станица или на гореспоменатиот телефонски број.

Ви благодариме однапред.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Штипјанец на куќата си направил мини ветерница, па сега комшиите се жалат бидеќи била бучна па неможеле да спијат навечер !!

Мини ветерница на покрив во Штип Ентузијаст од улицата „Димо Хаџи Димов“ во Штип на покривот од својата куќа си направил мини ветерница. Експериментот веројатно...

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...