4.4 C
Ohrid
сабота, декември 9, 2023
ПочетнаМакедонијаМакедонската пејачка Ани Малинкова откако го затегна лицето си фати 10...

Македонската пејачка Ани Малинкова откако го затегна лицето си фати 10 години помладо момче !!!

Македонската фолкерка Ани Малинкова конечно си ја отвори душата за новото момче, десет години помладиот Ѓорѓи Тренески.
Популарната пејачка која од првиот брак има две ќерки, вели дека партнерот љубоморно си го чува од очите на жените.

Многу ми е убав, многу е внимателен, често ми подарува најубави цвеќиња. Иако, неговата љубов е за мене најубавиот подарок. Навистина си го сакам, одлично ни оди муабетот што секако е важна работа во една врска исполнета со емоции. Имаме многу заеднички теми кои не’ интересираат, а во слободното време најчесто сме си по дома, во домашната атмосфера ни е најубаво“, вели таа за порталот „Вечер.Прес“.

Малинкова важи за една од најатрактивните дами на домашната естрада. Особено внимава на физичкиот изглед и не крие дека направила хируршко затегнување на лицето, пишува „Вечер.Прес“.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Таткото на Вања тврди дека не се познава ниту со Палчо, ниту со другите тројца осомничени

Притворениците и затворениците од Шутка се згрозени од двојното убиство. Тројца од четворицата осомничени кои се во истиот затвор, признаа вина. Тие пред обвинител...

Исчезнатата 22-годишна девојка се вратила во домот !!!

МВР попладнево соопшти дека се вратила дома девојката (22) која беше пријавена дека се одалечила од домот.

Од МВР демантираат: Скопјанецот не напаѓал случајни минувачи, го нападал неговиот познаник !!

ДЕМАНТ: СВР Скопје го расчисти инцидентот во врска со споделено видео по портали за маж кој наводно агресивно се однесувал кон случајни минувачи -...

Се трага по 22-годишна девојка, таткото пријавил во полиција дека ја нема.

Денеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје. Се преземаат...